Post by Prince Lyonell on Apr 22, 2020 10:58:49 GMT
⚜️ Perinteiset turnajaiset ⚜️
Informaatio
— Kilpailupäivä 11.05.2020, viimeinen ilmoittautumispäivä 10.05.2020
— Paikka Dragon Age Estate turnajaisareena
— Vastuuhenkilö R. rraituva[at]gmail.com
— Ratsastaja ratsuineen saa osallistua vain yhden kerran yhteen luokkaan, mutta saman päivän aikana vaikka kaikkiin itselleen sopiviin luokkiin.
— Yhtä tallia saa edustaa maksimissaan neljä ratsukkoa per luokka.
— Noviisiluokkaan saa osallistua ratsukot, joiden ratsulla/ratsastajalla ei ole aiempaa kokemusta lajin kisoista, tai ratsu/ratsastaja on osallistunut max. kolme luokkaan aiemmin elämänsä aikana.
Luokat
1. Skill at arms, noviisi, 1/40
2. Skill at arms, hunting I, 13/40
3. Skill at arms, hunting II, 13/40
4. Skill at arms, war, 13/40
5. Joustaus, noviisi, 1/40
6. Joustaus, 13/40
Palkinnot
Sijoittuneet ovat tummennettu tuloksissa.
1. sija Kultamitalli & 50 Hankalan lilja- huopa ja suitset
2. sija Hopeamitalli & 20
3. sija Pronssimitalli & 10
4. sija Safiirimitalli & 10
5. sija Rubiinimitalli & 10
6. sija Smaragdimitalli & 5
7. sija Ametistimitalli & 10
Osallistujat
1. Skill at arms, noviisi
1. Lady Nadja - Dhalheira | Dragon Age Estate
2. Skill at arms, hunting I
1. Lady Karma - Duc Noctis | Dragon Age Estate
2. Sir Edwin - Jits Lysebeth HS | Arcane
3. Sir Greilev - Falko v.p. Graderkamp | Arathein Royal Stables
4. Lady Denise - Sonorous Tinkle | Arcane
5. sir Lyonell - Kaukovallan Feliciana | Dragon Age Estate
6. Lady Rosalie - Love potion got mixed | Arcane
7. lady Majina - He iti te mea hanga︱Ansamaa
8. Sir Agravain - Tjarda van Lycan | Dragon Age Estate
9. Lady Karola - Black Knight | Arathein Royal Stables
10. Lady Evangeline - Cobus van Tatjane | Arathein Royal Stables
11. lady Lili - Blueprint
12. Lady Denise - Seawater Mermaid HS | Arcane
13. Sir Swen - Eugenius | Arathein Royal Stables
14. Sir Uwain - Winette Rewa | Dragon Age Estate
15. Sir Lautrec - Duren Obeline | Dragon Age Estate
16. Lady Nadja - Rose of my Heart |Dragon Age Estate
3. Skill at arms, hunting II
1. Lady Evangeline - Cobus van Tatjane | Arathein Royal Stables
2. lady Lili - Blueprint
3. lady Majina - He iti te mea hanga︱Ansamaa
4. Sir Uwain - Winette Rewa | Dragon Age Estate
5. Sir Swen - Eugenius | Arathein Royal Stables
6. Lady Denise - Seawater Mermaid HS | Arcane
7. Sir Greilev - Falko v.p. Graderkamp | Arathein Royal Stables
8. Lady Karola - Black Knight | Arathein Royal Stables
9. Sir Lautrec - Duren Obeline | Dragon Age Estate
10. Sir Edwin - Jits Lysebeth HS | Arcane
11. Lady Denise - Sonorous Tinkle | Arcane
12. Lady Nadja - Rose of my Heart |Dragon Age Estate
13. sir Lyonell - Kaukovallan Feliciana | Dragon Age Estate
14. Sir Agravain - Tjarda van Lycan | Dragon Age Estate
15. Lady Rosalie - Love potion got mixed | Arcane
16. Lady Karma - Duc Noctis | Dragon Age Estate
4. Skill at arms, war
1. Sir Greilev - Falko v.p. Graderkamp | Arathein Royal Stables
2. Sir Lautrec - Duren Obeline | Dragon Age Estate
3. lady Majina - He iti te mea hanga︱Ansamaa
4. Sir Swen - Eugenius | Arathein Royal Stables
5. Lady Karma - Duc Noctis | Dragon Age Estate
6. Lady Denise - Seawater Mermaid HS | Arcane
7. Lady Evangeline - Cobus van Tatjane | Arathein Royal Stables
8. sir Lyonell - Kaukovallan Feliciana | Dragon Age Estate
9. Sir Edwin - Jits Lysebeth HS | Arcane
10. Lady Karola - Black Knight | Arathein Royal Stables
11. lady Lili - Blueprint
12. Lady Denise - Sonorous Tinkle | Arcane
13. Lady Rosalie - Love potion got mixed | Arcane
14. Sir Uwain - Winette Rewa | Dragon Age Estate
15. Sir Agravain - Tjarda van Lycan | Dragon Age Estate
16. Lady Nadja - Rose of my Heart |Dragon Age Estate
5. Joustaus, noviisi
Lady Nadja - Dhalheira | Dragon Age Estate
6. Joustaus
1. Lady Denise - Seawater Mermaid HS | Arcane
2. Lady Nadja - Rose of my Heart |Dragon Age Estate
3. lady Majina - He iti te mea hanga︱Ansamaa
4. Sir Lautrec - Duren Obeline | Dragon Age Estate
5. sir Lyonell - Kaukovallan Feliciana | Dragon Age Estate
6. Lady Rosalie - Love potion got mixed | Arcane
7. Lady Denise - Sonorous Tinkle | Arcane
8. Sir Swen - Eugenius | Arathein Royal Stables
9. Lady Karma - Duc Noctis | Dragon Age Estate
10. lady Lili - Blueprint
11. Sir Uwain - Winette Rewa | Dragon Age Estate
12. Lady Karola - Black Knight | Arathein Royal Stables
13. Sir Edwin - Jits Lysebeth HS | Arcane
14. Lady Evangeline - Cobus van Tatjane | Arathein Royal Stables
15. Sir Greilev - Falko v.p. Graderkamp | Arathein Royal Stables
16. Sir Agravain - Tjarda van Lycan | Dragon Age Estate
Osallistuminen
Sähköposti rraituva(at)gmail.com otsikolla "VHRY 7" tai topickin jatkeeksi muodossa,
Luokka (rv)
sir/lady Ritari - Ratsu ︱Linna (vapaaehtoinen)
Esim.
sir Lyonell - Drake of Smitchloch ︱Dragon Age Estate